Anna Turczeniewicz-Wiecheć
  ul. Jana Matejki 33/I
 
47-220 Kędzierzyn-Koźle 
DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU
 

NASI PARTNERZY
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

Niedziela, 02 kwietnia, 2023 r.

Wpisz się do księgi gości
niedziela 04/02/2023 11:15:27 CEST
Dziękuję za wizytę na mojej stronie. Możesz tutaj zamieścić swój komentarz.
Liczba wpisów:11
Widocznych na stronie:20
Nazwa Komentarze
11 Paweł
http://www.polypearls.com

sobota 12/11/2021 23:21:46 CET
Korzystałem z Państwa usług i mogę szczerze polecić. Najlepsi specjaliści w mieście.
10 Pan odkurzacz
http://www.wypozyczalniaodkurzaczy.pl

poniedziałek 05/03/2021 12:59:15 CEST
Najlepszy gabinet w naszym mieście. Mogę tylko szczerze polecić wizyty.
9 adam
https://chwilowkiok.pl/chwilowki-bez-erif-big-i-krd/

czwartek 06/21/2018 13:29:10 CEST
polecam mocno
8 Łukasz

poniedziałek 05/16/2016 21:26:57 CEST
Gabinet Fizjomed to najlepsze miejsce rehabilitacji w naszym mieście. Rehabilitanci to przemili ludzie, ale najważniejsze, że znają się na swoim fachu. Profesjonalni, rzetelni, kompetentni, kreatywni w leczeniu, refleksyjni i skoncentrowani na pomocy. Bylem w głębokim szoku, jak po roku trafiłem ponownie na zabiegi i na przywitanie pan rehabilitant wiedział nad czym pracował rok temu. Nie ma lepszego miejsca w KK. Polecam.
7 Danusia0251
Danusia0251@op.pl

wtorek 01/26/2016 11:30:27 CET
Z przyjemnością pragnę wpisać swój pozytywny komentarz. Rehabilitacja w " Fizjomedzie" to prawdziwa przyjemność. Obaj Panowie mają niesamowicie cudowne ręce. Potrafią postawić na nogi najgorszego zdechlaka. Miałam problemy z kręgosłupem i barkiem. Czuję się jak nowo narodzona. Polecam ten gabinet z prawdziwą przyjemnością i odpowiedzialnością.
6 Wiesława Rusiłowicz

czwartek 10/01/2015 14:22:13 CEST
Od pewnego czasu chodzę na zabiegi do gabinetu Fizjomed.Jest tam miła obsługa.Profesjonalny fizykoterapeuta o wysokiej kulturze osobistej i dużym zaangażowaniu. Masaż u pana Roberta to cała przyjemność.Dziękuję.

Wdzięczna pacjentka Wiesława
5 "Artystka"

poniedziałek 07/06/2015 20:55:28 CEST
Zacznę od podsumowania, bowiem nie każdy będzie miał ochotę na czytanie historii przebiegu mojego zmagania się z dyskopatią na poziomie L5-S1 

Uważam, że to najlepszy gabinet rehabilitacji na terenie Kędzierzyna-Koźla, na jaki mogłam trafić. Ogromna wiedza, profesjonalizm, umiejętności na najwyższym poziomie, „magiczne ręce” terapeutów ulżyły mi w bólu, postawiły na nogi i pozwoliły spokojnie dotrwać do wyznaczonego terminu zabiegu foraminotomii i discektomii, który okazał się nieunikniony. A do tego jeszcze cała ekipa tam pracująca jest przesympatyczna, więc człowiek czuje się tam jak w domu  Lekarz neurochirurg kwalifikujący mnie go zabiegu, oglądając wyniki mojego TK stwierdził, że „to zakrawa na cud, że jestem w tak dobrym stanie przy tak marnych wynikach badań. Powinnam przyjechać na wózku, a nie przyjść na własnych nogach”.

A teraz krótka historia choroby.

Zaczęło się od bólu w dolnym odcinku kręgosłupa z końcem 2014r. Seria zastrzyków, niesteroidowe leki przeciwzapalne i chwilowy powrót do pracy. W lutym 2015r. nawrót choroby: potworne bóle kręgosłupa, pośladka, całej lewej nogi, włącznie z niedowładem (brak odruchu w stawie skokowym, zero możliwości stania na palcach) i zanikami mięśni.

Wizyta u neurologa, skierowanie na TK, diagnoza: dyskopatia na poziomie L5-S1, rozległa przepuklina (ekstruzja z tendencją do sekwestracji), konieczna konsultacja neurochirurgiczna.

Oczekując na termin wizyty w poradni neurochirurgicznej, celem zmniejszenia dolegliwości bólowych i odzyskania sprawności ruchowej podjęłam rehabilitację w gabinecie pani Ani.

Dzięki rozległej wiedzy, umiejętnościom i technikom rehabilitacyjnym pana Łukasza, który prowadził mój przypadek, bóle znacznie się zmniejszyły, a i sprawność ruchowa znacznie się poprawiła.

Po zabiegu o którym wcześniej wspominałam (przyprowadzony w miesiącu marcu 2015r.), w maju „przyplątał się” do mnie zespół mięśnia gruszkowatego, jako jedno z następstw dolegliwości odcinka lędźwiowo-krzyżowego kręgosłupa, związany ze wzmożonym napięciem mięśnia bądź jego przykurczem. Nie zastanawiając się wiele, oddałam się ponownie w ręce rehabilitantów: pana Roberta i pana Łukasza, i nie zawiodłam się.

Na deser dostałam zestaw ćwiczeń jakie powinnam wykonywać w domu, aby ustrzec się przed przykurczem mięśni.

Piszę to z pełnym przekonaniem – jeśli mnie dopadną jakiekolwiek dolegliwości bólowe związane z narządami ruchu, kręgosłupa itp. nie będę się zastanawiała, tylko obieram kierunek na FIZJOMED GABINET REHABILITACJI ANNA TURCZENIEWICZ-WIECHEĆ – wiem, że otrzymam fachową i skuteczną pomoc.

SERDECZNE PODZIĘKOWANIA DLA CAŁEJ EKIPY.

Wdzięczna pacjentka Agnieszka
4 Maria
aleksandra_werner@o2.pl
Location: Kędzierzyn-Koźle

środa 05/27/2015 16:16:33 CEST
Polecam znakomitego specjalistę fizjoterapeutę pana Łukasza. Profesjonalne i indywidualne podejście do klienta. Masażysta z powołania, z dużym zaangażowaniem i wysoką kulturą osobistą. Masaż u pana Łukasza to sama przyjemność a efekty znakomite!!!
3 Maria

czwartek 04/23/2015 21:01:05 CEST
Polecam gabinet FIZJOMED. Mili wykwalifikowani rehabilitanci, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje i są otwarci na potrzeby pacjentów. Z zabiegów w tym gabinecie korzystam od kilku lat w różnych formach tj. z NFZ, z miasta i prywatnie, śmiało mogę powiedzieć, że nie ma różnicy z jakiej formy skierowania się korzysta zawsze rehabilitanci podchodzą do pacjenta indywidualnie dobierając stosowną terapię oraz szczegółowo wyjaśniają jak samemu ćwiczyć w domu. W Fizjomedzie wyleczyli mi tzw zamrożony bark oraz kręgosłup. Dziękuję Wam za serce włożone w usuwaniu moich dolegliwości bólowych.
2 Ewa
ewasitarz1@interia.pl
Location: Kedzierzyyn-Koźle

czwartek 04/23/2015 14:21:33 CEST
W 100% polecam Gabinet Fizjomed Pani Ani Trczeniewicz.

Od Maja 2014r męczyłam się z bólem kolana.Chodziłam od lekarza do lekarza (miałam 5 różnych diagnoz) i żadne leczenie nie pomagało.Bolało w dzień, w nocy, w ruchu i w spoczynku.W III. br trafiłam do Fizjomedu. Zostałam dokładnie zbadana przez Pana Łukasza, który zapoznał się też zwynikami badań i zdjęciami RTG. Usłyszałam szóstą diagnozę.

Pan Łukasz wyjaśnił mi problem i przystąpił do indywidualnej terapii manualnej.

Już po pierwszej terapii była poprawa!Przeszłam 14 zabiegów, oraz wykonywałam i wykonuję do teraz zalecone ćwiczenia.

Teraz funkcjonuję normalnie - BEZ BÓLU. Jestem szczęśliwa, że trafiłam na tak profesjonalnych i zaangażowanych specjalistów.

Spotkałam się tam z prawdziwie przyjacielską, pełną rzetelności i zrozumienia atmosferą. Poświęcono mi tyle czasu , ile trzeba było.

Panie Łukaszu Wielkie dzięki.

Ewa
1 Natalia
rajska.natalia@gmail.com
Location: Kędzierzyn-Koźle

poniedziałek 04/20/2015 18:36:01 CEST
Rehabilitacja z indywidualnym podejściem do pacjenta.

Z czystym sumieniem polecam! :)

 

Copyright © 2010 Fizjomed-Gabinet Rehabilitacji. All rights reserved.
Created by R.N.